Zarys


  • fanfiction Xiaolin Showdown; Chamiko; alternatywna rzeczywistość
  • treści erotyczne, dramatyczne, psychologiczne; dużo wątków, akcji, brutalizmów językowych,
Orężem mafii są ogromne złoża pieniędzy, pozwalające pozyskać wpływ i wreszcie niekwestionowaną władzę. Chase Young, ojciec mafii Heylin, prowadzi ją na sam szczyt, a jego siła zmusiła samego prezydenta Tohomiko do schylenia karku i przedstawienia oferty współpracy wierząc, iż zawsze należy trzymać z najlepszymi. Jego oferta była wyjątkowa, wręcz nienaturalna, bo za możliwość bycia po tej samej stronie, chętnie sprzedał gangsterowi własną córkę - Kimiko. Jak się okazuje, dziewczyna z umysłem wypranym z poczucia moralności, gotowa jest służyć Chase'owi, wyjść za niego i pokochać go całym sercem.


  • Spamowi mówię: NIE
  • Nie znasz Xiaolinu? Nie szkodzi, bo historia tutaj nie ma nic wspólnego z kreskówkę - wzięłam sobie tylko postacie. 
  • Nie będę pisać krótszych notek. Jak czytasz książkę, też narzekasz na długość? Albo chce Ci się czytać, albo nie - droga wolna, ja do niczego zmuszać nie będę.  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wszelkie zamieszczone na stronie teksty, jak i grafika, stanowią wyłączną własność ich autorki - Layali Namit. Jakiekolwiek kopiowanie, zmienianie i rozpowszechnianie materiałów w celach innych niż użytek własny jest zabronione i podlega karze zgodnie z: Dz. U. Nr 24, poz 83, Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.